Selecteer een pagina

Contact

Bestuur MerkWaardig

Voorzitter Mara Eisenberg voorzitter@merklap.nl
Secretaris Yvonne Koning secretaris@merklap.nl
Penningmeester Dian de Vrede penningmeester@merklap.nl
Ledenadministratie Saskia Gijselhart ledenadministratie@merklap.nl
Algemeen bestuurslid Inge van den Burg
Algemeen bestuurslid Annemarie van Walsum

Redactie MerkWaardig

Hoofdredacteur Linda Vis redactie@merklap.nl
Redactieleden Willeke te Biesebeek
Nelleke Ganzevoort
Joke van Soest
Harmke van de Fliert

Overige contactadressen

Advertenties Rigarda van den Berg advertenties@merklap.nl
Webmaster Henk W. Pol webmaster@merklap.nl

Bibliotheek Rigarda van den Berg bibliotheek@merklap.nl
Marterweide 42
5467 LL Veghel

Contact Us
Ik ben géén robot. *