Selecteer een pagina

Contact

Bestuur MerkWaardig

Voorzitter Mara Eisenberg voorzitter@merklap.nl
Secretaris Rigarda van den Berg secretaris@merklap.nl
Penningmeester Dian de Vrede penningmeester@merklap.nl
Ledenadministratie Saskia Gijselhart ledenadministratie@merklap.nl
Algemeen bestuurslid Inge van den Burg
Algemeen bestuurslid Annemarie van Walsum

Redactie MerkWaardig

Hoofdredacteur Linda Vis redactie@merklap.nl
Redactieleden Willeke te Biesebeek
Nelleke Ganzevoort
Renette Niekerk
Gastredacteuren Nan van der Storm
Mique Menheere
Annemiek de Koning
Joke van Soest

Overige contactadressen

Jubileum 2018 Annemarie van Walsum jubileum2018@merklap.nl
Advertenties Rigarda van den Berg advertenties@merklap.nl
Webmaster Henk W. Pol webmaster@merklap.nl

Bibliotheek Diny Linssen en WillieArne Scheel bibliotheek@merklap.nl
Kreekraklaan 14
3544 WB Utrecht

Contact Us